Kontakt

Agidon A/S

Telefon 70 200 222

 

Åbningstider:

Mandag til torsdag: 08.30 - 15.00

Fredag: 08.30 - 14.00

Lørdag/søndag: lukket

 

info@agidon.dk

CVR nr. 13 20 00 33

 

Fakturaer sendes til:

faktura@agidon.dk

Afdelinger

AALBORG

HJØRRING

ODENSE

Medarbejdere

Nyhedsbrev

Tilmeld dig Agidons nyhedsbrev

Vi udsender nyheder om bl.a. produkter, kurser, tilbud og frekvensen ca. 2 gange om måneden.

TILMELD

Michael HolmsgaardCEOmh@agidon.dkTlf. 40 82 94 00Jørgen JensenChief Visionary Officerjj@agidon.dkTlf. 40 28 88 92Nicolai Mikael HansenSystemadministratornh@agidon.dkTlf. 44 45 26 11Jan Lykke MatthiassenProject Managerjm@agidon.dkTlf. 44 45 26 05Preben SkøttrupProject Managerps@agidon.dkTlf. 44 45 26 16Helle NejsumAdministrationhn@agidon.dkTlf. 44 45 26 01Lotte DanielsenMarketingld@agidon.dkTlf. 44 45 26 21Charlotte JensenProduct Managercj@agidon.dkTlf. 44 45 26 37Jens SkotteBusiness Consultantjsk@agidon.dkTlf. 44 45 26 06Annette PedersenProject Manageranp@agidon.dkTlf. 27 26 30 11Mark WestergaardDevelopermwe@agidon.dkTlf. 27 26 30 16Anna KelemenDeveloperake@agidon.dkTlf. 27 26 30 20Jonas ThilemannDeveloperjt@agidon.dkTlf. 28 12 51 81Christoffer B. LyhneDevelopercbl@agidon.dkTlf. 61 66 32 46Jesper JensenDeveloperjej@agidon.dkTlf. 44 45 26 23Mona ØstergaardLessor Specialistmoe@agidon.dkTlf. 23 25 17 01Henrik SkøttrupProject Managerhs@agidon.dkTlf. 44 45 26 26Rasmus KnudsenBusiness Consultant, Lessorrkn@agidon.dkTlf. 27 26 30 15Jane NielsenFinance Managerjn@agidon.dkTlf. 27 26 30 05Christina OlesenBusiness Consultantcol@agidon.dkTlf. 27 26 30 10Anne-Mette BlaabjergBusiness Consultantamb@agidon.dkTlf. 27 26 30 23Carsten Bøgh NielsenConsultantcbn@agidon.dkTlf. 44 45 26 28Christian Arenfeldt LøthData Technician Traineecal@agidon.dkTlf. 27 26 30 31Morten SøndergaardBusiness Consultantms@agidon.dkTlf. 29 89 44 83 Vagn Ole Møller AndersenPhotographervom@c.dkTlf. 26 47 17 21

Kontakt Agidon

 

Agidon A/S

Gasværksvej 24 st. A-fløj

9000 Aalborg

Tlf. 70 200 222

Løsninger

 

 

Klik for at gå til Agidon facebook Klik for at gå til Agidon Linkedin Klik for at gå til Agidon You Tube

Michael Holmsgaard

CEO

mh@agidon.dk

Tlf. 40 82 94 00

Jørgen Jensen

Chief Visionary Officer

jj@agidon.dk

Tlf. 40 28 88 92

Nicolai Mikael Hansen

Systemadministrator

nh@agidon.dk

Tlf. 44 45 26 11

Jan Lykke Matthiassen

Project Manager

jm@agidon.dk

Tlf. 44 45 26 05

Preben Skøttrup

Project Manager

ps@agidon.dk

Tlf. 44 45 26 16

Helle Nejsum

Administration

hn@agidon.dk

Tlf. 44 45 26 01

Lotte Danielsen

Marketing

ld@agidon.dk

Tlf. 44 45 26 21

Charlotte Jensen

Product Manager

cj@agidon.dk

Tlf. 44 45 26 37

Jens Skotte

Business Consultant

jsk@agidon.dk

Tlf. 44 45 26 06

Henrik Skøttrup

Project Manager

hs@agidon.dk

Tlf. 44 45 26 26

Annette Pedersen

Project Manager

anp@agidon.dk

Tlf. 27 26 30 11

Mark Westergaard

Developer

mwe@agidon.dk

Tlf. 27 26 30 16

Anna Kelemen

Developer

ake@agidon.dk

Tlf. 27 26 30 20

Carsten Bøgh Nielsen

Consultant

cbn@agidon.dk

Tlf. 44 45 26 28

Jonas Thilemann

Developer

jt@agidon.dk

Tlf. 28 12 51 81

Christoffer B. Lyhne

Developer

cbl@agidon.dk

Tlf. 61 66 32 46

Jesper Jensen

Developer

jej@agidon.dk

Tlf. 44 45 26 23

Mona Østergaard

Lessor Specialist

moe@agidon.dk

Tlf. 23 25 17 01

Rasmus Knudsen

Business Consultant, Lessor

rkn@agidon.dk

Tlf. 27 26 30 15

Christina Olesen

Business Consultant

col@agidon.dk

Tlf. 27 26 30 10

Jane Nielsen

Finance Manager

jn@agidon.dk

Tlf. 27 26 30 05

Anne-Mette Blaabjerg

Business Consultant

amb@agidon.dk

Tlf. 27 26 30 23

Christian Arenfeldt Løth

Data Technician Trainee

cal@agidon.dk

Tlf. 27 26 30 31

Morten Søndergaard

Business Consultant

ms@agidon.dk

Tlf. 29 89 44 83

Vagn Ole Møller Andersen

Photographer

vom@c.dk

Tlf. 26 47 17 21

Christian Arenfeldt Løth

Data Technician Trainee

cal@agidon.dk

Tlf. 27 26 30 31

Morten Søndergaard

Business Consultant

ms@agidon.dk

Tlf. 29 89 44 83

Klik for at gå til Agidon facebook Klik for at gå til Agidon Linkedin Klik for at gå til Agidon You Tube

Christian Arenfeldt Løth

Data Technician Trainee

cal@agidon.dk

Tlf. 27 26 30 31

Morten Søndergaard

Business Consultant

ms@agidon.dk

Tlf. 29 89 44 83